GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 8064140
nr 806 4140
Tallrikar
2 st, Blåvitt kinaporslin
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:43:36
100 kr
150 kr
200 kr